Режим роботи:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Компанія "Глобал Ліфт" є офіційним партнером заводу SICOR S.p.A. Italy в Україні

Лебедки и запчасти SICORКомпанія "Глобал Ліфт" є офіційним партнером заводу SICOR S.p.A. Italy в Україні.

Завдяки багаторічному досвіду роботи з продукцією SICOR і своєму професіоналізму, "Глобал Ліфт" готові запросити до співпраці ліфтові заводи, обслуговуючі організації та всіх хто зацікавлений в спільній та продуктивній роботі.

"Ми завжди відкриті до співпраці. І будемо раді розглянути будь-які цікаві проекти!"

Основне наше завдання полягає в наданні клієнту кращих рішень згідно його вимог, а також надання якісної і оперативної технічної підтримки. Компанія "Глобал Ліфт" будує роботу таким чином, щоб залишатися на зв'язку зі своїми клієнтами і завжди їм допомагати, як до так після придбання продукції SICOR.

Якщо Вам необхідно підібрати лебідку, запитайте у нас "Опитувальний лист". Вам достатньо буде тільки внести в нього параметри ліфтового обладнання та відправити файл нам на електронну пошту info@global-lift.com.ua, а ми підберемо найбільш оптимальний варіант лебідки.

Якщо Вам потрібні запасні частини і витратні компоненти до лебідок SICOR, то ми також зможемо допомогти. Більшість основних запасних частин є на нашому складі, а якщо немає, ми оперативно їх привеземо з заводу в Італії. Для швидкого і більш точного підбору потрібних Вам деталей і компонентів, надсилайте фото таблички (шильдіка), прикріпленого до кожної лебідки, із зазначенням її серійного номера. У нас Ви можете замовити запасні частини для будь-яких моделей лебідок SICOR, а також для тих моделей, які більше не виробляються. Завдяки професійній службі технічної підтримки заводу SICOR, ви завжди отримаєте оперативну та якісну консультацію з будь-яких технічних питань.
 
Наша компанія займається постачанням запчастин і комплектуючих для ліфтів та ескалаторів по всій території України.
 
З надією на співпрацю,
керівництво "Глобал Ліфт"
Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
38 + ? = 47